Hostel4u, ul. Rzeźnicka 2
80-822 Gdańsk, Polska

Telefon: (48) 887 HOSTEL
(48) 887 467 835
Faks:

E-mail:
booking@hostel4u.eu

PolskiEnglishРусскийDeutsch

Hostel Gdańsk

Promocja !
MIEJSCA

od

Hostel GdańskTani Nocleg GdańskHotel GdańskTrójmiasto hostelGdańsk hostel tani

Rezerwacja online:

Data przyjazdu: Data wyjazdu: Liczba osób:

Oferujemy

Do dyspozycji gości jest w pełni i nowocześnie wyposażona kuchnia, część wypoczynkowa z telewizorem plazmowym i tv kablową, jadalna oraz dwie łazienki. Decydując się na nocleg u nas, mogą być Państwo pewni komfortu pobytu w ciszy, spokoju, przyjaznej atmosferze i nowoczesnie urządzonych, nowych wnętrzach.

Informacje o hostelu

W hostelu dostępne są dla Państwa 8 pokoi o łącznej liczbie 48 miejsc noclegowych. Doba hostelowa trwa od godziny 13:00 do godziny 11:00 dnia następnego.

Atrakcje w okolicy

Ponad 1000-letni Gdańsk uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto "Bałtyckiej Europy". Większość obiektów zabytkowych skupionych jest przy najbardziej reprezentacyjnym trakcie Głównego Miasta, czyli Drodze Królewskiej, ale także przy uliczkach do niej równoległych oraz przy Długim Pobrzeżu. Zwiedzanie historycznego centrum Gdańska najlepiej rozpocząć od Bramy Wyżynnej, by następnie przejść szlakiem Drogi Królewskiej. Tuż za Bramą znajduje się zespół Wieży Więziennej i Katowni, w którym obecnie zlokalizowane jest Muzeum Bursztynu. Docelowo nowoczesna siedziba Muzeum Bursztynu powstanie na północnym cyplu Wyspy Spichrzów.